Sekret Zdrowia
Newsletter zapisz się

Flexitol- jeden krok do zdrowych stóp.

Serdecznie witamy

na oficjalnej stronie internetowej

Biuletynu edukacyjnego o zdrowiu

SEKRET ZDROWIA i urody

Sekrety zdrowia i urody

w zasięgu ręki

każdego Pacjenta


Nowy Rok? Nowe spojrzenie ...

Nowy Rok?

Nowe spojrzenie ...

-  zapoznajmy się z horoskopem na 2017r.

 

      „NOWYM ROKIEM, NOWYM KROKIEM” brzmi stare porzekadło, które towarzyszy nam od pokoleń. W zasadzie jeżeli chodzi o noworoczne przesądy to teraz jest za późno, aby wdrożyć je w życie. Ponieważ o wszystkich starych zwyczajach i zabobonach, które mają nam przynieść wspaniały rok, powinniśmy pamiętać w sylwestra. Cóż jednak począć jeśli nic nie zrobiliśmy, aby zapewnić sobie pomyślność? Na pewno jednym z wyjść będzie zapoznanie się z horoskopem na 2017r., który pozwoli nam uniknąć życiowych pułapek, a także wskaże jaką drogą powinniśmy kroczyć przez ten rok.

Rok 2017 to bez wątpienia okres dynamicznych zmian, odkryć, postępów techniki i pozytywnej energii.

Dlatego też, zmiany te oraz pozytywna energia tchną i skłonią wiele osób do zmian, przewartościowania życia, nowych porządków oraz zdecydowanego zamknięcia starych spraw. Zmiany czasami nawet te najmniejsze, są w stanie przemienić na korzyść całe nasze życie. Rok ten będzie należał do ludzi ambitnych, odważnych, pomysłowych i nietuzinkowych.

 

BARAN  – czeka cię czas nowych wyzwań i pokonywania licznych, ale drobnych przeszkód. Jednak nie przeceniaj swoich możliwości w walce z problemami. Zmiana, która nastąpi w twoim życiu, istotnie wpłynie na twój los. Samotne barany czeka miłosna niespodzianka.

BYK  -  nie patrz na innych. Bądź samodzielny i polegaj na sobie. Pomimo różnych wątpliwości bądź wierny swoim zasadom. Uczucie miłosne byków bardzo kwitnące. W perspektywie możliwość zmiany miejsca zamieszkania. Pod względem finansowym raczej skromnie.

BLIŹNIĘTA – zmień swoje myślenie i nastawienie, a wtedy sukces w pracy gwarantowany. Nierób wszystkiego naraz, bądź rozsądny. Rok przyniesie zmiany zawodowe i rodzinne.

RAK  – bądź trochę samolubem i zadbaj bardziej o siebie oraz swoje zdrowie. Przeszkody, które cię spotkają pokonasz bez trudu co otworzy ci drogę do szczęścia. Czekają cię liczne lecz drobne sukcesy zawodowe.

LEW – nowy rok przyniesie nowe możliwości zarobienia naprawdę dużych pieniędzy, uważaj, aby nie przewróciło ci się w głowie. Bądź ostrożny w doborze przyjaciół i uważaj na zdrowie. Nie zaniedbuj bliskich.

PANNA – nie bój się zmian, które mogą przynieść nieoczekiwany wzrost dochodów. Wykorzystaj więc wszystkie okazje zawodowe. Gwiazdy ci sprzyjają, więc uda ci się pomyślnie zamknąć wszystkie zaległe sprawy.

WAGA – ten rok jest przejściowy. Zastanów się nad sobą, odpoczywaj i regeneruj siły do realizacji swoich marzeń. Bądź jednak cierpliwa by je nie spłoszyć. Skończ ze swoją uległością, tylko zdecydowana postawa przyniesie pozytywne rezultaty.

SKORPION – koniec ciężkich lat, zaczyna się okres prosperity. Nie żałuj i pozwól sobie na relaks oraz przyjemności. Dużo będzie się działo, jednak ty pozostań sobą. Nie poddawaj się zbyt dużej presji ze strony rodziny.

STRZELEC – bądź cierpliwy i rozważnie podejmuj decyzje. Twoje dojrzałe zachowanie wzbudzi aplauz i szacunek bliskich ci osób. Oszczędnie z pieniędzmi, to nie jest zbyt dobry rok dla ciebie pod tym względem.

KOZIOROŹEC – osiągniesz bardzo dobre zarobki i zawodowe spełnienie. Przenoszenie pracy do domu wywoła niepotrzebne tarcia w rodzinie. Nie żyj tylko pracą i pamiętaj o zdrowiu i relaksie.

KOZIOROŹEC – osiągniesz bardzo dobre zarobki i zawodowe spełnienie. Przenoszenie pracy do domu wywoła niepotrzebne tarcia w rodzinie. Nie żyj tylko pracą i pamiętaj o zdrowiu i relaksie.

WODNIK – w miłości spotka cię wszystko co najlepsze. Pozwól jednak aby to czasem rozum decydował, a nie serce. Spójrz na pewne aspekty życia przez pryzmat duchowości.

RYBY – życie prywatne i zawodowe będzie szło w parze przez cały rok, a co za tym idzie także zdrowie i dobre samopoczucie. Nie stresuj się obojętnością rodziny i zdecydowanie bardziej ufaj swojej intuicji.

        Miejmy nadzieję, że horoskop na przyszły rok choć trochę  pomoże nam uniknąć  porażek i niepowodzeń i sprawi, że ten rok będzię o wiele lepszy od poprzedniego.

 

Zaufali nam