Sekret Zdrowia
Newsletter zapisz się

Flexitol- jeden krok do zdrowych stóp.

Serdecznie witamy

na oficjalnej stronie internetowej

Biuletynu edukacyjnego o zdrowiu

SEKRET ZDROWIA i urody

Sekrety zdrowia i urody

w zasięgu ręki

każdego Pacjenta


O nas

 

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie internetowej biuletynu SEKRET ZDROWIA i urody!

 

Naszym nadrzędnym celem jest dostarczanie Pacjentom aptek i ich najbliższym aktualnych informacji o tematyce zdrowotnej na najwyższym poziomie. Staramy się stworzyć ofertę dopasowaną do wszystkich osób, które są zainteresowane tematyką zdrowia i urody, gdyż to właśnie ich dobro i satysfakcja jest naszym priorytetem. Wszystkim, którzy cenią sobie zdrowie swoje i swoich najbliższych oferujemy biuletyn - gazetkę, zawierający artykuły na temat zdrowia i urody, ciekawe przepisy kulinarne, krzyżówki i konkursy z nagrodami oraz informacje o aktualnych promocjach.  

 
Na naszej stronie oprócz aktualnego biuletynu znajduje się poradnik zawierający interesujące ciekawostki na temat zdrowia, urody, zdrowego stylu życia, psychologii, bogata baza wiedzy, zawierająca między innymi leksykon leków, bazę placówek medycznych oraz listę leków refundowanych, strefę rozrywki dla dzieci i dorosłych oraz wiele innych.

 
Treści zamieszczane zarówno w biuletynie, jak i na naszej stronie są pisane przez specjalistów, co potwierdza ich profesjonalizm i wiarygodność, zatem wszystkich chcących poznać prawdziwe sekrety zdrowia i urody zachęcamy do odwiedzania naszej strony!

 

Nasza Wizja:  

       
Sekrety zdrowia i urody w zasięgu ręki każdego Pacjenta. 

 

Nasza Misja:

                                                
Celem Sekretu Zdrowia i urody jest poszerzanie wiedzy pacjentów apteki oraz ich najbliższych na temat zdrowia, urody, psychologii oraz zdrowego stylu życia. Nasze atuty to: edukacja, wsparcie oraz zainteresowanie zdrowiem Pacjenta.

Zaufali nam