Sekret Zdrowia
Newsletter zapisz się

Flexitol- jeden krok do zdrowych stóp.

Serdecznie witamy

na oficjalnej stronie internetowej

Biuletynu edukacyjnego o zdrowiu

SEKRET ZDROWIA i urody

Sekrety zdrowia i urody

w zasięgu ręki

każdego Pacjenta


Poradnik

Cerę naczyniową można oswoić!

Masz problemy z nadwrażliwością skóry, często rumienisz się, a na twojej skórze pojawia się sieć czerwonych naczynek w postaci tzw. ”pajączków”?

Odczulanie, czyli szczepionka na alergię

Odczulanie, czyli immunoterapia swoista polega na podawaniu roztworu czynnika alergizujacego w postaci szczepionki podskórnej lub podjęzykowej.

Piękne zmysłowe usta

Kosmetyki są sprzymierzeńcami zadbanej i zdrowej skóry. Właściwa pielęgnacja i proste zabiegi mogą pomóc w utrzymaniu na dłużej młodego wyglądu skóry.

Zatoki - obiekt specjalnej troski

Gdy nie możemy swobodnie oddychać, tracimy węch, a każdy ruch głowy sprawia nam dotkliwy ból, może to oznaczać stan zapalny zatok. To szczególnie przykra dolegliwość, którą trudno zignorować.

Alergia - plaga XX wieku

Liczba uczulonych rośnie z roku na rok. Lekarze i ekolodzy są tym razem zgodni. Taka jest cena cywilizacji i wygodnego życia.

Sezonowe owoce

Czerwiec to miesiąc truskawek, ale każdy następny miesiąc lata niesie ze sobą bogactwo sezonowych owoców. Korzystajmy z nich pełnymi garściami.

Przygotuj się na lato i zadbaj o swoje ciało i formę!

Zanim wyjedziesz na wakacje powinnaś zafundować swojemu ciału odpowiednio skomponowaną dawkę "rozruchu".

Kolka jelitowa

Jestem, więc płaczę... Płacz dziecka ma wiele znaczeń. Może być sposobem na zredukowanie napięcia.

Kilka rad dla zdrowia mózgu

Mózg to skomplikowany biokomputer, na którego pracę wpływa wiele czynników. Jego rozwój, funkcjonowanie i starzenie się zależy od naszych genów, doświadczeń, ale też od sposobu życia. Co możesz zrobić, by ten niezwykle cenny organ działał długo i sprawnie?

Samodzielne badanie piersi

Odpowiednia profilaktyka zdrowotna to najważniejsza i najskuteczniejsza broń w walce z chorobami. Każda dbająca o siebie kobieta powinna regularnie odwiedzać ginekologa, pamiętać o badaniach kontrolnych i raz w miesiącu samodzielnie badać piersi.

Zaufali nam