Sekret Zdrowia
Newsletter zapisz się

Flexitol- jeden krok do zdrowych stóp.

Serdecznie witamy

na oficjalnej stronie internetowej

Biuletynu edukacyjnego o zdrowiu

SEKRET ZDROWIA i urody

Sekrety zdrowia i urody

w zasięgu ręki

każdego Pacjenta


Poradnik

Gdy skóra łaknie wody!

Dermatolodzy coraz częściej i wprost nazywają rzeczy po imieniu - mamy do czynienia z nowym rodzajem skóry.

Owoce dla zdrowia, samopoczucia i urody

Lato to sezon obfitości warzyw i owoców. Dziś już nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważne są witaminy i minerały w nich zawarte dla naszego zdrowia, samopoczucia i urody.

Domowe sposoby na piękne stopy

Zwykle przypominamy sobie o stopach w momencie, gdy wraz z latem zaczynamy nosić odsłaniające pięty buty. Tymczasem powinnyśmy o nie dbać systematycznie przez cały rok. Pomijając kwestie estetyczne, brak właściwej pielęgnacji może prowadzić do powstawania wielu dolegliwości.

Makijaż kamuflujący

Dla wielu z nas ukrywanie niedoskonałości skóry twarzy to codzienny rytuał, dla innych wciąż jest on zagadką. Jednak każda z nas chce wyglądać olśniewająco, zwłaszcza w okresie karnawałowym.

Dieta ekspresowa

czyli jak osiągnąć spektakularny efekt w trzy dni?

O czym mówią nasze paznokcie?

Nikogo nie trzeba przekonywać, że zadbane dłonie są wizytówką nie tylko kobiety. Natomiast fakt, że stan paznokci jest zwierciadłem naszego zdrowia, jest już mniej znany.

Sposób na młody wygląd, czyli tajemniczy koenzym Q10

Koenzym Q 10 – to nazwa, którą znamy z reklam i napisów na opakowaniach kosmetyków, a jednak ciągle brzmi obco i dziwnie. Jego kariera w kosmetologii to dowód na to, że zdrowie ma bezpośredni wpływ na nasz wygląd. Ale czy na tym polega działanie tej substancji? I czym właściwe jest tajemniczy koen

Rozmiar - czy to ma znaczenie?

Kobiecy biust bywa powodem do dumy lub nieustannej frustracji. Posiadaczki małego biustu marząc o większym rozmiarze niejednokrotnie decydują się nawet na drastyczne rozwiązania. Tymczasem pełne kształty będące synonimem kobiecości dla ich posiadaczek bywają w rzeczywistości znacznym kłopotem.

Czym jest blizna i jak jej uniknąć?

Większość blizn, po jakimś czasie znika bez śladu. Zdarza się jednak, że niektóre wymagają specjalistycznego leczenia. Od czego to zależy i jak postępować, by blizna była jak najmniej widoczna?

Jak zachować młodzieńcze spojrzenie?

Mówi się, że oczy są wnętrzem duszy i głównym atutem kobiecej urody. W nich zakochujemy się, z nich czytamy intencje rozmówcy. Niestety, również one pierwsze zdradzą nasz wiek czy zmęczenie. Na szczęście, mamy do obrony wspaniałe kosmetyki i sprawdzone naturalne metody, które pomogą nam oszuk

Zaufali nam